Dernek İftarımızı Gerçekleştirdik

Ümmet'in derdiyle dertlenen dernek gönüllülerimizle 27 Ekim tarihinde kültür merkezinde iftar programımızı gerçekleştirdik.

Dernek İftarımızı Gerçekleştirdik

27 Ekim tarihinde, Ümmet'in derdiyle dertlenen dernek gönüllülerimizle birlikte kültür merkezinde gerçekleştirdiğimiz iftar programı oldukça verimli geçti. Program, iftar ve akşam namazının ardından gerçekleştirilen faaliyetlerle başladı. Bu sırada, faaliyetlerin genel durumu hakkında konuşmalar yapıldı ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Akşam namazının ardından yatsı namazını kıldık ve kunut dualı teravih namazını eda ettik. Vitr namazında ise özellikle Gazze başta olmak üzere İslam coğrafyasına dualarla niyazda bulunuldu. Bu dualar, İslam coğrafyasında yaşanan zorlukları ve sıkıntıları dile getirerek, dualarla destek olma amacıyla yapıldı.

Bu tür etkinlikler, derneğimizin misyonu doğrultusunda, toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularının güçlenmesine katkı sağlamaktadır. Bu sebeple, benzer etkinliklerin devam etmesi ve daha geniş kitlelere ulaşması için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.