Firma Ekle

Bayramlık Kıyafet Bağışı

Bayramlık Kıyafet Bağışı

Ümmet Hareketi, ihtiyaç sahiplerinin bayramda yüzlerini bir nebze olsun güldürebilmek maksadıyla bayramlık kıyafet bağışı için destek sağlamaktadır. Bayram sabahına yeni kıyafetleri ile uyanan ve onlarla sokakta gezen çocukların hayalini kurmak bile bize huzur verirken sizlere de aynı huzuru vermesi için bizimle hareket etmeye ve destek olmaya davet ediyoruz.

Ümmetin yüzü gülen çocukları oldukça onların neşesi bizleri ayakta tutacak ve projelerimize ilk günde olduğu gibi devam etmekte daha da kararlı hale geleceğiz. Rabbimizin inayetiyle bu hizmetlerimiz gönülleri ısıtacağı gibi bedenleri de sıcacık tutacak kıyafetlerle bezenmiştir. Sağ elin verdiğini sol el görmeyecek mukabilinde bir yaklaşımla ilgili kıyafet bağışlarını gerekli yerlere ulaştıracağız.

Kıyafet Bağışı Yapılabilecek Kurumlar

Ülkemiz genelinde kıyafet bağışı yapılabilecek kurumlar arasında Ümmet Hareketi olarak ön plana çıkmaya ve bu alandaki projelerimizi çeşitlendirmeye devam ediyoruz. Bahsedilen kıyafet bağışlarını oluşturduğumuz bağış havuzu sayesinde gerçekleştiriyoruz. Bu proje için oluşturulan havuzda ki yardımlar kendini otomatik olarak kategorize ederek bir birikim haline gelmektedir. Toplu bir şekilde gönderilecek olan kıyafetler bedenlerine göre ayrılarak bedeni uyan kişilere dağıtılmaktadır.

Kurumlardan bahsederken belirtmek gerekir ki kıyafet bağışı ve kıyafet yardımı için kıyafet toplanması hijyen açısından sorun oluşturabileceğinden dolayı Ümmet Hareketi olarak biz sadece kıyafetlerin alınmasına yöneli olarak maddi yardım toplamakta ve giyilecek kıyafetleri ise sıfır bir şekilde temin etmekteyiz. Kısaca tekrardan belirtecek olursak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere giyim desteği için bağışlarımız içerisinde yer alan "Bayramlık Kıyafet" seçeneğini tıklayarak 250₺ bağışta bulunabilirsiniz.

Aşağıda bulunan kısımda kıyafet bağışlarımıza dair görüntüleri bulabilirsiniz. Yardımlarınız en doğru şekilde sahiplerine ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz. Rabbimiz hayırlarınızı ve gayretlerimizi kabul buyursun. Ayrıntılı bilgi ve gönüllü olmak için iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kıyafet Bağışı Görüntülerimiz